Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Asystenka/asystent Biura Handlowego

Work Express Sp.zo.o.
Tychy
praca stacjonarna
6622 dni temu

Ogłoszenie numer: 21820, z dnia 2006-08-02

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Tychy

Nr Ref.: 76/20/ABH

Opis stanowiska

- obsługa i organizacja sekretariatu, - korespondencja (również w języku niemieckim), - obsługa zamówień, - śledzenie rynku, rozsyłanie ofert (marketing w ograniczonym zakresie), - prowadzenie bazy klientów, - proste czynności księgowe (faktury, rachunki).

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (ekonomiczne, techniczne), - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, - język angielski mile widziany, - obsługa komputera (pakiet Office, szczególnie Acces, Word, Excel, Internet), - podstawy księgowości, - prawo jazdy mile widziane, - osoba niepaląca! - kultura osobista, - zmysł techniczny, - komunikatywność (w tym łatwość rozmawiania przez telefon).

Oferujemy

Klient oferuje stabilną pracę i dobre warunki.