Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Art direktor samodzielny projektant

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
6365 dni temu

Ogłoszenie numer: 26272, z dnia 2007-02-13

agencja reklamowa typu ful-service

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- projektowanie graficzne kampani reklamowych tworzenie projektów gazet- opracowywanie graficzne materiałów reklamowych - przygotowywanie materiałów do druku - współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania

- biegła obsługa programów pakietu Adobe - kreatywność, elastyczność, otwartość pożądane ukończenie Akademii Sztuk Pięknych -najlepiej grafika - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub wydawnictwie

Oferujemy

wynagrodzenie 1500- 3500zl w zależności od posiadanej wiedzy kompetencji i szybkości pracy Wpowadzenie w świat marketingu i reklamy duże zróżnicowanie tematów Olbrzymia autonomia w projektowaniu!