Zobacz więcej ofert pracy

Art Director

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
5910 dni temu

Ogłoszenie numer: 43784, z dnia 2008-05-12

Jesteśmy na rynku reklamowym już 17 lat i wiemy czym jest reklama.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Jeśli czytasz to ogłoszenie, z pewnością wiesz, kim jest art director w agencji reklamowej i jakie są jego obowiązki. Czy musimy dodawać coś jeszcze? Może tylko to, że jeśli nasze wymagania (poniżej) nie są zbyt wygórowane i odpowiada Ci to, co oferuje nasza firma (również poniżej), wyślij do nas swoje portfolio oraz CV.

Wymagania

- 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomość języka obcego (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański), - wyższe wykształcenie artystyczne, - wrażliwość plastyczna, - umiejętność pracy w zespole, - zaangażowanie, dokładność, kreatywność.

Oferujemy

- wynagrodzenie od 2000 do 4000 złotych, - ciągle zmieniającą się oraz niezwykle zróżnicowaną pulę ciekawych tematów, - pracę z profesjonalnym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji, - możliwość rozwoju zawodowego.