Jesteśmy firmą należącą do Grupy Viessmann. Mamy 35letnie doświadczenie w produkcji kompaktowych węzłów cieplnych. Realizujemy również całe inwestycje związane z gospodarką cieplną różnych obiektów.

Archiwalne oferty pracy

  • Key Account Manager

    Elektrotermex Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 9 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    318 dni
    Twój zakres obowiązków: śledzenie rynku i aktywne nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami; prowadzenie spotkań biznesowych i negocjacji; identyfikacja i realizacja dodatkowych możliwości sprzedażowych dla istniejących kontaktów; szukanie nowych szans biznesowych; zapewnienie...
  • Inżynier Projektu

    Elektrotermex Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    1239 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rozwój sprzedaży produktów i usług, pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi, obsługę klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży, doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,...

Elektrotermex Sp. z o.o.

Bohaterów Westeplatte 5

07-410 Ostrołęka