Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.

Archiwalne oferty pracy

  • C# / .Net Developer

    Talent Hills   Warszawa    praca stacjonarna
    3145 dni
    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę Zakres obowiązków: Rozwój systemów i aplikacji opartych o framework .Net, zarówno desktopowych, jak i webowych; Udział w projektowaniu rozwiązań; Współpraca z Analitykami i członkami innych zespołów developerskich zlokalizowanych w Europie oraz w USA;...
  • Projektant/Programista C/C++ (Terminale POS)

    3225 dni
    Projektowanie, rozwój i wdrażanie nowych aplikacji na terminale POS; Rozwój nowych funkcjonalności już istniejących aplikacji; Monitorowanie działania aplikacji i rozwiązywanie pojawiających się problemów; Udzielanie rekomendacji związanych z optymalizacją działania aplikacji;...
  • Administrator Systemów i Aplikacji (MsSQL)

    3232 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie i administracja systemami i aplikacjami bazodanowymi opartymi o MS SQL; Administracja baz danych MS SQL Server; Utrzymanie systemów i aplikacji, aktualizacja i instalacja nowych wersji oprogramowania; Współpraca z dostawcami zewnętrznymi; Rozwiązywanie...

Talent Hills

Aleje Jerozolimskie 81/7.10

02-001 Warszawa