Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

C# / .Net Developer

Talent Hills
Warszawa
praca stacjonarna
3178 dni temu

Ogłoszenie numer: 960317, z dnia 2016-02-05

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych rozwiązań płatniczych o kapitale zagranicznym. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta niesie za sobą nowe wymagania wobec systemów i infrastruktury IT, a przed kilkudziesięcioosobowym działem IT stawia kolejne wyzwania.

W związku z nowo rozpoczętym projektem, do zespołu Rozwoju Aplikacji na Terminale Płatnicze, nasz Klient poszukuje aktualnie doświadczonego Inżyniera na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: .Net01/2016

Opis stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Rozwój systemów i aplikacji opartych o framework .Net, zarówno desktopowych, jak i webowych;
  • Udział w projektowaniu rozwiązań;
  • Współpraca z Analitykami i członkami innych zespołów developerskich zlokalizowanych w Europie oraz w USA;
  • Udział w projektach wdrożeniowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka programowania C#, znajomość Visual Basic będzie mile widziana;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju oprogramowania w oparciu o framework .Net;
  • Umiejętność projektowania aplikacji oraz praktyczna znajomość wzorców projektowych;
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL Server oraz języków SQL i T-SQL;
  • Znajomość technologii webowych, takich jak JavaScript, HTML, CSS, PHP będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca międzynarodowa);
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży nowoczesnych płatności;
  • Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Wynagrodzenie

Od 8000 do 12000 PLN