Sklepy spożywcze FRAC.

Archiwalne oferty pracy

  • Kasjer - sprzedawca

    FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Rzeszów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   3 600 - 4 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    236 dni
    obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, drobne prace porządkowe.
  • Pracownik stoiska mięsnego

    FRAC BIS Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    240 dni
    obsługa klientów, wykładanie produktów na lady chłodnicze, krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, drobne prace porządkowe.
  • Sprzedawca Art. Świeżych (mięso-wędliny, owoce-warzywa, pieczywo)

    FRAC HANDEL Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    3147 dni
    Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta na przydzielonym dziale, wykładanie towaru, dbanie o wysoką jakość produktów i ich odpowiednią ekspozycję, dbanie o zachowanie standardów sieci i prawidłowe funkcjonowanie sklepu. Nasze oczekiwania: Szukamy energicznych, pracowitych osób...
  • Kasjer-sprzedawca

    FRAC HANDEL Sp. z o.o.   Sanok    praca stacjonarna
    3400 dni
    książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej (lub pokrewnej) dyspozycyjność, (praca systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-22.00) silna motywacja do pracy.
Aktualne oferty pracy

5

FRAC BIS Sp. z o.o.

ul. Leona Kruczkowskiego 4D/8

00-412 Warszawa