Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971)  z 17-letnim doświadczeniem   z oddziałami w Kielcach, Opolu, Lublinie i Bydgoszczy, rekrutującą na rynek niderlandzki. Jesteśmy partnerem w dobieraniu kadry dla firm z branży agrarnej, budowlanej, spożywczej, zieleni (miejskiej), infrastruktury, logistyki, techniki i transportu. Dzięki naszym długotrwałym relacjom z klientami o kilkudziesięcioletniej tradycji znamy ich potrzeby związane z zatrudnieniem pracowników. Nasze korzenie przekładają się na prostotę oraz przyjazną, niewymuszoną atmosferę w kontaktach z kandydatami.

Archiwalne oferty pracy

  • Pracownik produkcji w przetwórni ziemniaków

    AB Job Service Polska Sp. z o.o.   Holandia, Hedel    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    277 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w przetwórni ziemniaków. Jako pracownik produkcji, będziesz zajmować się sortowaniem ziemniaków, pakowaniem produktów ziemniaczanych (np. frytek, łódeczek, puree ziemniaczanego itp.). Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej w...

AB Job Service Polska Sp. z o.o.

Rymarska 19/8

53-206 Wrocław