Jesteśmy studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Nasz zespół, składający się z 30 specjalistów, pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych.

Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwijamy. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.

Archiwalne oferty pracy

  • Programista PHP / Zend

    Kinetise Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    3196 dni
    Obowiązki: tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii PHP, tworzenie i projektowanie baz danych w oparciu o MySQL, prowadzenie wdrożeń aplikacji na systemy docelowe (Linux, Azure). Wymagania: doświadczenie w programowaniu PHP, HTML i SQL, dobra znajomość Zend framework, dobra...

    3282 dni

    Fun and Mobile Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    4969 dni
    - projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, - programowanie w PHP i SQL, - przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX, skrypty szablonów, - tworzenie dokumentacji technicznej.

Fun and Mobile Sp. z o.o.

ul. Migdałowa 4

02-796 Warszawa