Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista PHP / Zend

Fun and Mobile Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4999 dni temu

Ogłoszenie numer: 124345, z dnia 2010-12-07

Szukamy programisty webowego do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, - programowanie w PHP i SQL, - przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX, skrypty szablonów, - tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

- j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej). - kwalifikacje techniczne: bardzo dobra znajomość PHP i SQL, - bardzo dobra znajomość OOP, - doświadczenie w wykorzystaniu frameworków PHP (w szczególności Zend Framework). - znajomość SVN Mile widziane będą: - znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron WWW, - umiejętność optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek (SEO) Predyspozycje osobiste: - motywacja i zaangażowanie, - umiejętność współpracy zespołowej, - umiejętność pozytywnej komunikacji, - terminowość i odpowiedzialność, - samodzielność, - doskonałe umiejętności analityczne, - wykazywanie inicjatywy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym i ambitnym zespole - przyjazną atmosferę pracy - szybki rozwój zawodowy - pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) - kompletny brak monotonii