Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka ds. Refundacji

    LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    asystent  umowa zlecenie  pełny etat
    2 dni
    Twoje zadania: Rozkładanie poczty. Archiwizacja dokumentów. Weryfikacja zasadności wniosków refundacyjnych i zwrotów kosztów, prowadzenie stosownych rejestrów. Komunikacja z Pacjentem i innymi Działami w firmie. Analizy i raporty z wykorzystania refundacji / zwrotów kosztów.
Zobacz więcej ofert pracy

Archiwista / Archiwistka

Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1812 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/ARCH/0709
Opis stanowiska:
  • Skanowanie dokumentów
  • Wstępne wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Archiwizacja dokumentów
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi, obiegu i archiwizacji dokumentacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność, komunikatywność, zaradność
  • Dobra organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.