Zobacz więcej ofert pracy

ARCHITEKT

Archeton Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6456 dni temu

Ogłoszenie numer: 24874, z dnia 2006-12-11

Firma projektowa Archeton. Tworzymy projekty i zapewniamy kompleksowe usługi budowlane oraz spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.

ARCHITEKT

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Architekt (doradca/projektant) ds. kontaktów z klientem indywidualnym

Wymagania

Od kandydat(ki)a oczekujemy: · ukończonych studiów z zakresu architektury, · minimum 2-letniego stażu pracy, · predyspozycji handlowych, · dobrej organizacji pracy, · otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą, · znajomości programu Archicad - mile widziane, · prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.