Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Architekt Rozwiązań .Net (solution Developer)

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6686 dni temu

Ogłoszenie numer: 20469, z dnia 2006-05-30

Naszym Klientem jest renomowana firma z branży IT.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5242/P/ AR

Opis stanowiska

- analiza potrzeb klienta w zakresie technicznej architektury rozwiązania; - przygotowanie technicznego projektu rozwiązań lub projektów modułów funkcjonalnych; - współpraca z kierownikiem projektu w zakresie wyceny kosztów i czasochłonności implementacji rozwiązań; - współpraca z zespołem analityków biznesowych w zakresie przygotowania projektu; - współpraca z zespołem inżynierów systemowych i programistów przy budowie rozwiązania - wsparcie programistów w zakresie wyboru metod implementacji rozwiązań, kontrola zgodności z projektem technicznym i wymaganiami klienta, - wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży;, - przygotowanie szkoleń technicznych dla użytkowników końcowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - min. 2 doświadczenie w pracy w projektach informatycznych – projektowanie aplikacji/ rozwiązań w technologii .Net, J2EE; - umiejętność projektowania architektury aplikacji wielowarstwowych i modułów funkcjonalnych złożonych rozwiązań z wykorzystaniem elementów metodyki UML; - znajomość metod budowania oprogramowania; - znajomość technologii informatycznych: platforma .Net, system baz danych MS SQL; - znajomość narzędzi programistycznych: MS VisualStudio, CVS, MS VSS.

Oferujemy

- możliwość rozwoju i awansu pionowego; - szkolenia; - narzędzia pracy; - atrakcyjny system wynagrodzeń.