Aplikant

TGC ROGOZIK KANCELARIA PRAWNICZA Sp.k.
Wrocław
specjalista junior / mid
praca hybrydowa
20 godz. temu

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą istniejącą na polskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy częścią grupy spółek wyspecjalizowanych w usługach profesjonalnych dla biznesu. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji wspieramy w różnych obszarach biznesowych kilkuset klientów.

Aplikant
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółek będących klientami kancelarii, udzielaniu porad, wyjaśnień i sporządzanie opinii (w języku polskim i angielskim),
  • Przygotowywanie umów i dokumentów transakcyjnych,
  • Przygotowywanie pism procesowych i reprezentacja klientów przed sądem,
  • Uczestnictwo w spotkaniach i rozmowach z międzynarodowymi klientami kancelarii,
  • Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym,
  • Wspieranie rozwoju kancelarii.

Oczekiwania:

  • Aplikant adwokacki/radcowski I/II roku,
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych, prawa procesowego  procesowego,​
  • Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego,
  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Realizację wielu ciekawych i różnorodnych projektów,
  • Po okresie wdrożenia zapewniamy możliwość pracy hybrydowej (3 dni biuro / 2 dni home office),
  • Stosujemy elastyczne godziny pracy – możesz zacząć między godziną 7 i 9,
  • Zapewniamy opiekę medyczną w sieci Enel-Med.,
  • Na preferencyjnych warunkach oferujemy kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe,
  • Świętujemy okrągłe rocznice pracy - ponad 20% osób pracuje z nami ponad 10 lat!
Nasze biura:

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Grupa Advartis

Advartis to grupa spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Nasze marki:

  • Crowe
  • Contract Administration
  • TGC Corporate Lawyers

Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, także dla największych globalnych marek. Nasz model współpracy z klientami jest oparty na relacjach, z wieloma z nich współpracujemy od ponad 20 lat.