Praca.pl Praca świętokrzyskie Animator Czasu Wolnego świętokrzyskie
Animator Czasu Wolnego z językiem niemieckim

Pro-Staff Polska
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4195 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska związane z animacją czasu wolnego w turystyce oraz obsługą hotelową w kilkudziesięciu najpiękniejszych destynacjach w Hiszpanii, w tym na Balearach i na Wyspach Kanaryjskich.

Nr Ref.: SPDE2013

Zadania:

Animatorzy i opiekunowie dołączą do międzynarodowych teamów w różnych częściach Hiszpanii, w tym na Balearach (m.in. Ibiza, Majorka) oraz na Wyspach Kanaryjskich (Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote) i pracując w grupach, będą wspólnie realizować ofertę wypoczynkową i rekreacyjną hoteli, w tym m.in.:

  • prowadzenie programu animacyjnego w języku angielskim i niemieckim
  • dzienne zajęcia animacyjne dla dzieci w mini clubie (hotelowym przedszkolu) - organizowanie gier i zabaw, m.in. sportowych, plastycznych, artystycznych
  • dzienne zajęcia animacyjne dla dorosłych - udział w zajęciach fitnessowych oraz sportach zespołowych (water polo, siatkówka, zajęcia przy basenie i na plaży) i grach koktajlowych
  • wieczorne zajęcia animacyjne dla dzieci - mini disco lub projekcje filmowe
  • wieczorne zajęcia animacyjne dla dorosłych - przedstawienia teatralne (głównie skecze) i taneczne (głównie musicale jak Mamma Mia i Grease), karaoke, imprezy tematyczne, spektakle, pokazy, występy i prezentacje muzyczne, taneczne, oraz związane z miejscową kulturą.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz na min. 4 miesiące, preferowane kontrakty długoterminowe
  • dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu i tańca
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończony kurs animatora czasu wolnego
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami wiekowymi i kulturowymi
  • żywiołowość, energia, werwa
  • motywacja i gorliwość
  • towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie hotelu
  • bezpłatne pełne wyżywienie w hotelowej restauracji
  • przyjazne i ciekawe międzynarodowe środowisko pracy w popularnych 4 i 5 gwiazdkowych hotelach w Hiszpanii (w tym na Wyspach Kanaryjskich)
  • możliwość pogłębiania znajomości języków obcych oraz rozwijania umiejętności w zakresie sportu i tańca