Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
3126 dni temu

Nigel Frank International jest specjalistyczną firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w rekrutacji Specjalistów Microsoft, Java, Javascript i PHP (obejmujących wszystkie role od Sprzedaży i Przedsprzedaży, poprzez Kierowników Projektów, Konsultantów, Analityków, Inżynierów i Programistów).

Miejsce pracy: Kraków

W imieniu jednego z naszych klientów, firmy IT z siedzibą w Krakowie, specjalizującej się rozwojem aplikacyji mobilnych, poszukujemy programisty aplikacji mobilnych Android. Odpowiedni kandydat będzie miał okazję pracować przy innowacyjnych projektach dla krajowach i międzynarodowych klientów. Ta oferta jest przewidziana dla kreatywnych developerów, które chcą wpływać na kierunek rozwoju projektu.

Proces rekrutacyjny w toku – nie zwlekaj!

Firma oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wpływania na kierunek rozwoju projektu
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole i przyjemnej atmosferze
  • Dla zainteresowanych: możliwość rozwoju w kierunki iOS
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i implementacja nowej aplikacji na systemie Android
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów krajowych i międzynarodowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu na systemie Android
  • Wyższe wykształcenie o profilu informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji
  • Zdolność do pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • Komunikatywność