Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Analityk Systemowy/projektant

Work Express Sp.zo.o.
Katowice, Katowice/warszawa
praca stacjonarna
6686 dni temu

Ogłoszenie numer: 20443, z dnia 2006-05-29

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży IT poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Katowice, Katowice/warszawa

Nr Ref.: 5240/P/ASI

Opis stanowiska

- analiza i projektowanie systemów informatycznych; - współpraca z klientem przy opracowywaniu wymagań dla systemów informatycznych; - uczestnictwo i kontrola pracy zespołu programistów; - przygotowywanie założeń do testów dla zespołu testowego; - przygotowywanie szkoleń użytkowników końcowych;

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne; - doświadczenie w pracy w projektach informatycznych; - znajomości narzędzi projektowych i notacji UML; - dobra znajomość Oracle Designer; - umiejętność pisania procedur w PL/SQL; - przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z bazą ORACLE 9/9i; - doświadczenie z zakresu analiz Case;

Oferujemy

- ciekawa praca w młodym zespole; - stabilność zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń;