Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Analityk Systemów Informatycznych-Śląsk

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6805 dni temu

Ogłoszenie numer: 17695, z dnia 2006-01-31

Dla rozwijającej się firmy z branży IT poszukujemy osób na w/w stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5184 /P/ ASI

Opis stanowiska

- analiza i projektowanie systemów informatycznych (przygotowanie dokumentacji projektowej z wykorzystaniem narzędzi UML); - współpraca z klientem przy opracowywaniu wymagań dla systemów informatycznych; - uczestnictwo i kontrola pracy zespołu programistów; - przygotowywanie założeń do testów dla zespołu testowego; - przygotowywanie szkoleń użytkowników końcowych; - wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania ofert dedykowanych dla klienta.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku; - wiedza i doświadczenie w jednym z obszarów: telekomunikacja, rachunkowość, finanse, bankowość, ubezpieczenia; - znajomość języka SQL oraz metodyki UML projektowania systemów informatycznych; - dodatkowym atutem będzie ogólna znajomość technologii informatycznych w zakresie: serwery aplikacji J2EE, NET, systemy bazodanowe MS SQL, Oracle; - otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów; - umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych Klientów; - umiejętność planowania własnej pracy; - nastawienie kooperację w zespole - silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzeń, pakiet narządzi pracy, system szkoleń, pracę w młodym i energicznym zespole, szerokie możliwości rozwoju.