Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Analityk sprzedaży

Marketing Investment Group Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4846 dni temu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków Nr Ref.: AS/11

ZADANIA:

Główny cel:

Opracowywanie analiz i statystyk handlowych dla potrzeb firmy, w szczególności Zarządu i Pionu Handlowego

Główne obowiązki i zadania:

  • opracowywanie analiz i prognoz sprzedażowych dla wszystkich jednostek detalicznych
  • analiza wyników sieć/strumień/sklep w podziale na grupy asortymentowe
  • przygotowanie efektywnych narzędzi do tworzenia planów budżetowych na kolejne sezony
  • monitorowanie i analiza KPI
  • przygotowanie analiz i raportów w odniesieniu do założeń budżetowych i danych historycznych
  • raportowanie i prezentacje przygotowanych analiz do Zarządu oraz Pionu Handlowego
WYMAGANIA:
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku analityka w firmach o profilu handlowym, lub na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego(np. informatyka, statystyka ),
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • kreatywności, inicjatywy własnej,
  • ukierunkowania na realizację celu.
OFERUJEMY:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole,
a także dużą samodzielność działania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)