Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
ANALITYK RYNKU (Czechy, Niemcy)

Quartz System Kopalnie Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
4940 dni temu

Ogłoszenie numer: 138248, z dnia 2011-03-10

lider w produkcji rozwiązań budowlanych i  architektury krajobrazu  na bazie egzotycznego kamienia naturalnegow związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Stały monitoring rynku produktów Quartz System i usług skojarzonych.
  • Analiza rynków w zakresie produktów Quartz System oraz ofert partnerów
  • Przygotowywanie prognoz ”per product” dla nowych surowców i produktów
  • Aktywny udział w rozwoju produktów Quartz System
  • Koordynowanie obsługi administracyjnej Quartz System
  • Monitoring poprawności i aktualności dokumentów handlowych  na rynkach Quartz
  • System współpraca w tym zakresie z kancelariami prawnymi, krajowymi i zagranicznymi.
  • Reprezentowanie firmy podczas międzynarodowych targów branżowych, seminariów i konferencji.

Wymagania

  • Posiadanie różnych pasji, w tym tej związanej z analizą produktów Quartz System, na rynkach Polskim Czeskim i Niemieckim
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki  górnictwo,  zarządzenie i  marketing, ekonomia, stosunki międzynarodowe, matematyka finansowa.
  • Znajomość produktów z zakresu górnictwa skalnego .
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy na temat produktów Quartz System.
  • Biegła znajomość rynku instrumentów analizy statystycznej
  • Zdolności analityczne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel, Power Point)
  • Doskonała organizacja pracy
  • Doskonała znajomość języka angielskiego   oraz mile widziana znajomość języka czeskiego.
  • Dokładność i wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Conajmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym ze sprzedażą kontaktem z klientem, eksportem towarów lub  usług.
  • Wysoka komunikatywność.
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe.
  • pracę na kontrakcie.
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej.
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • pracę w prężnie rozwijającej się  firmie na rynku Polskim, Niemieckim, Czeskim.