Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Analityk Danych MRD

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
6260 dni temu

Ogłoszenie numer: 30732, z dnia 2007-06-25

Fair Recruitment jest niezależną agencją doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, który jest jednym z największych światowych koncernów gospodarczych (obecny w ponad 145 krajach, zatrudnia około 115 000 pracowników; kontroluje 10% światowych zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego) kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: MRD/28/05

Opis stanowiska

- Bezpośrednia współpraca z krajowymi dzaiłami finansowymi firmy w celu analizy, wyjasniania, poprawiania oraz dostosowywania kluczowych dokumentów prawnych MRD do standardów jakości. - Utrzymywanie bazy danych w odniesieniu do standardów jakości oraz reagowanie na zapotrzebowanie dotyczace utrzymania MRD - Stosowanie firmowych procedur dotyczacych tworzenia i utrzymania MRD oraz czyszczenie MRD i danych transakcji - Tworzenie oraz utrzymywanie MRD powiązanych z finansami i sprzedażą, weryfikowanie zgodności danych z miedzynarodowymi standardami - Aktywe wskazywanie możliwości usprawnienia procesów, umożliwiające podniesienie jakości oraz redukcje kosztów - Kwestionowanie zapotrzebowań niespójnych z ulepszonymi projektami procesów, bądź zbyt kosztownymi w utrzymaniu - Odpowiadanie na zapytania dotyczace MRD oraz jego funkcjonalności - Analizowanie danych, ich mapowanie, czyszczenie, poprawianie i utrzymywanie dokumentacji w celu uzyskania wyników spełniających standardy jakości - Współpraca z zagranicznymi biurami firmy w celu zrozumienia danych prawnych oraz sprawozdawczych

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczeniana podobnym stanowisku związanym z analizą danych - dobre rozumienie ogólnych zasad zarządzania danymi - wykształcenie wyższe; mile widziane: ekonomia, księgowość - znajomość ogólnych zasad procesów i operacji finansowych - znajomość programu SAP (AA, PS, FI/CO) lub JDEdwards - dobra znajomość pakietu Office, szczególnie programu Excel - certyfikat ukończenia kursu księgowości - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość innych języków: niemiecki lub francuski / włoski lub holenderski - wysokie zdolności analityczne

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytego doświadczenia i posiadanych kwalifikacji - bogata oferta szkoleń - możliwość awansu - możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w innych oddziałach firmy w różnych krajach