Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Importu / Kupiec

    Klient portalu Praca.pl   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych; Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie; Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji...
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

UPS Polska Sp. z o.o.
Wrocław, Lotnisko
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
525 dni temu

UPS Polska oferuje pracę na stanowisku:

Agent Celny
Miejsce pracy: Wrocław, Lotnisko

praca stacjonarna

Główne zadania:
  • obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie procedur celnych i realizacji przesyłek spedycji lotniczej
  • dokonywanie zgłoszeń celnych w Exporcie
  • prawidłowe, zgodne z obowiązującym prawem sporządzanie deklaracji celnych,
  • współpraca z urzędem celno skarbowym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji
  • współpraca z Klientami
  • odpowiedzialność za utrzymanie wymaganych standardów jakości
Oczekiwania wobec kandydata:
  • aktualny wpis na listę agentów celnych
  • gotowość do pracy stacjonarnej na Lotnisku we Wrocławiu w godzinach popołudniowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu zgłoszeń celnych
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość zagadnień spedycyjnych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)
,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''