Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Koordynator ds. Floty

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Warszawa, Al. Jerozolimskie 176    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór i organizacja floty samochodów, Prowadzenie szczegółowej dokumentacji, w tym przy pomocy GPS, Zapewnienie terminowej wymiany opon, przeglądów, napraw i mycia samochodów; Ocena wniosków dotyczących zakupu lub wynajmu pojazdów. Zapewnienie sprawności technicznej...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Administrator Floty Szczecin
Agent / Agentka wynajmu w wypożyczalni samochodów

Panek S.A.
Szczecin, Lotnisko Goleniów
specjalista (mid)
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
256 dni temu

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy miłośników motoryzacji, kandydatów ambitnych, zmotywowanych, nastawionych na sukces i rozwój zawodowy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Lotnisko Goleniów

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Obsługa klientów na terenie lotniska Szczecin-Goleniów
  • Wynajem samochodów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:
  • Zamieszkanie okolicach lotniska Szczecin-Goleniów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Status ucznia/studenta
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Pracę na nowoczesnej flocie samochodów
  • Min. 30% zniżki na przejazdy autami panek car sharing
  • Elastyczny czas pracy
  • Telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
  • Kartę multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach,
  • Pracę na umowę zlecenie lub umowę o współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju
  • Przyjazną atmosferę
Informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych na przesłanych dokumentach rekrutacyjnych będzie PANEK S.A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych jest dostępne pod linkiem https://panekcs.pl/images/regulamin/Klauzula_informacyjna_-_rekrutacja_Panek.pdf