Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Administrator Systemów

AlphaNet Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
6762 dni temu

Ogłoszenie numer: 17904, z dnia 2006-02-08

AlphaNet rozpoczęła świadczenie usług internetowych jako niezależny ISP w listopadzie 1999 roku. aktualnie należy do wiodących dostawców zaawansowanych technologii internetowych na rynku. Oferujemy szerokie spektrum usług od prostych kont e-mail oraz standardowych serwerów wirtualnych, poprzez samoobsługowe platformy wirtualne w pełni emulujące serwery fizyczne, do serwerów kolokowanych i dedykowanych umożliwiających prowadzenie zaawansowanej działalności w sieci.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

- administracja usługami hostingowymi

Wymagania

Bardzo dobra znajomość systemu FreeBSD - a szczególnie: - praktyczna znajmość technologi jail - umiejętność tuningu systemu - wprawne aktualizowanie systemu 2.Znajomość i praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa 3.Doskonała znajomość oprogramowania: - apache + PHP - sendmail - bazy danych MySQL, PostgreSQL - spamassassin, clamav, procmail - dns (bind) - języki i narzędzia skryptowe: sh, perl, awk, sed itp. Mile widziane: 1. znajomość języka angielskiego 2. prawo jazdy