Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Administrator/ Serwisant (informatyk)

Wentylatory Wentech Sp.z.o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5176 dni temu

Ogłoszenie numer: 110449, z dnia 2010-08-17

Wentylatory WENTECH Sp. z o. o. jest producentem wentylatorów przemysłowych, wentylatorów chłodniowych oraz modułowych chłodni wentylatorowych.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • instalacje, konfiguracje i utrzymanie oprogramowania w firmie
  • konserwacje sprzętu informatycznego i wsparcie techniczne dla użytkowników systemu,
  • administracja siecią informatyczną, serwerami, urządzeniami sieciowymi, systemem monitoringu IP,
  • współpraca z dostawcami usług informatycznych i sprzętu,
  • prowadzenie i aktualizacja istniejącej dokumentacji systemów IT w firmie

Wymagania

  • doświadczenie w administracji serwerami windows oraz zarządzaniu siecią informatyczną
  • komunikatywność,
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość relacyjnych baz danych MySQL oraz języka HTML i PHP

Oferujemy

  • pracę w stałych godzinach pracy,
  • rozsądne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń