Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
ADMINISTRATOR CEN

Timken Polska sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
4853 dni temu
timken_gora.jpg

Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk, stali oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 17,000 pracowników w zakładach i biurach zlokalizowanych w 26 krajach na całym świecie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie i wprowadzanie cen standardowych i specjalnych do systemu SAP dla klientów firmy Timken w Europie, Afryce Północnej i krajach Bliskiego Wschodu
  • Koordynowanie procesu zatwierdzania cen specjalnych przez managera odpowiedzialnego za dany obszar
  • Zapewnienie zgodności procesu zatwierdzania i wprowadzania cen z wymaganiami systemu SOX
  • Rozwiązywanie problemów związanych z cenami, które nie są prawidłowo wyświetlane w systemie
  • Przygotowywanie studiów opłacalności (profitability studies) oraz bieżące administrowanie danymi w systemie
Wymagania:
  • Wykształcenie licencjackie/magisterskie (ekonomiczne lub inne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności analityczne, rzetelność i dokładność
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows XP, szczególnie arkusza Microsoft Excel
  • Znajomość SAP R/3 będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Szkolenie pod okiem doświadczonego pracownika
  • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
timken_prawa.jpg