Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
6278 dni temu

Ogłoszenie numer: 29271, z dnia 2007-05-11

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski jest na rynku od ponad piętnastu lat, więc wiemy, co w branży piszczy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków account managera będzie należeć: * utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi klientami firmy, zapewniających utrzymanie dobrych relacji handlowych, * pozyskiwanie nowych klientów, * tworzenie ofert handlowych, * prowadzenie spotkań, prezentacji i rozmów handlowych,

Wymagania

Czteroletnie doświadczenie w branży reklamowej, doskonała znajomość rynku oraz umiejętność kierowania dużym zespołem.

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju, satysfakcjonujące wynagrodzenie, pracę w młodym i kreatywnym zespole.