Zobacz więcej ofert pracy

Account Manager

Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
4956 dni temu

Nasz Klient Agencja Reklamowa Grupa 3 poszukuje energicznej, pracowitej, kreatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 07/11
Zadania:
  • koordynowanie realizacji projektów dla kluczowego klienta
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w agencji reklamowej przy obsłudze klientów korporacyjnych
  • doskonała znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii BTL i ATL
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Marketing, Ekonomia)
  • znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w młodym zespole,
  • system szkoleń zawodowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.