Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Account Manager / Handlowiec

Agencja Reklamowa MDI Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5029 dni temu

Ogłoszenie numer: 126497, z dnia 2011-01-11

Agencja Reklamowa MDI Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: AM/Kraków/2010

Opis stanowiska

  • Aktywne zdobywanie nowych Klientów
  • Obsługa stałych Klientów w aspekcie bieżących potrzeb i oczekiwań
  • Zarządzanie i koordynacja całością projektów prowadzonych dla Klienta,
  • Samodzielne przygotowywanie ofert i prezentacji
  • Prowadzenie spotkań biznesowych
  • Doradzanie Klientom w zakresie planowanych działań reklamowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Realizacja założonych planów
  • Raportowanie
  • Wymagania

  • Potwierdzone sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i w obsłudze co najmniej 5-cyfrowych budżetów reklamowych
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami i partnerami biznesowymi
  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Samodzielność i kreatywność w przygotowywaniu ofert
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, dynamicznym zespole
  • Stałe wynagrodzenie i wysokie premie od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę dla renomowanych Klientów z branży farmaceutycznej
  • Ciągłe wyzwania, nowe projekty
  • Miłą atmosferę pracy i współpracy