Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive

Grupa Neuca
Poznań
specjalista (mid)
praca hybrydowa
775 dni temu
miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: AE/07/2022/P
Opis stanowiska:
  • realizacja projektów dla kluczowych klientów,
  • koordynacja prowadzonych projektów i odpowiedzialność za ich jakość i finalny efekt,
  • zarządzanie budżetami prowadzonych projektów - monitorowanie, optymalizację kosztów, rozliczanie,
  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert przetargowych,
  • tworzenie podstawowej dokumentacji projektowej – kosztorys, harmonogram itp.,
  • koordynacja i bieżące monitorowanie postępu prac wewnątrz agencji.
Oczekujemy:
  • min. 2 letniego doświadczenia pracy w agencji reklamowej,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem ppt, xls,
  • umiejętności skutecznej komunikacji,
  • wielozadaniowości oraz umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu (umiejętność pracy na harmonogramach),
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,
  • doświadczenie w prowadzeniu / analizie i raportowaniu kampanii digitalowych,
  • wiedza z rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w dużej agencji reklamowej, będącej częścią Grupy Neuca,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i bogatego doświadczenia na rynku farmaceutycznym,
  • ścieżkę rozwoju nie tylko w ramach agencji reklamowej, ale całej grupy NEUCA,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności

Poznaj

Grupa Neuca

NEUCA to grupa powiązanych ze sobą kapitałowo firm, oferujących szereg usług i produktów na rynku zdrowia w Polsce. Główne obszary działalności to hurtowa sprzedaż farmaceutyków do aptek, nowoczesny serwis logistyczny, usługi marketingowe i reklamowe dla rynku farmaceutycznego, własne programy partnerskie dla aptek niezależnych, usługi IT dla aptek, jak również własne produkty farmaceutyczne. W ramach Grupy Kapitałowej funkcjonuje kilkanaście spółek zależnych, zatrudniających w sumie około 4,5 tysiąca pracowników. Siedzibą centrali firmy jest Toruń. W dwóch programach partnerskich dla aptek („Świat Zdrowia” i „Apteki Dobrych Cen”) uczestniczy ponad 2,8 tysiąca placówek. Grupa jest liderem hurtowej sprzedaży leków, z 30-proc. udziałem (dane na koniec 3 kw. 2011 roku.) Każdego dnia NEUCA dociera do 9 tysięcy aptek w Polsce. NEUCA powstała w 1990 roku jako TORFARM SA. W 2004 roku spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Począwszy od 2005 roku firma stała się najbardziej aktywnym i skutecznym podmiotem w procesie konsolidacji polskiego rynku hurtu farmaceutycznego, osiągając w nim ponad 20-procentowy udział w ciągu zaledwie trzech lat. Dopełnieniem działań konsolidacyjnych było przyłączenie do Grupy w połowie 2009 roku firmy Prosper, co pozwoliło powiększyć udział w rynku o kolejne 10%.