Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Account Executive

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
Kraków
praca stacjonarna
6278 dni temu

Ogłoszenie numer: 29268, z dnia 2007-05-11

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski jest obecna na rynku już ponad 15 lat, więc wiemy, co w branży piszczy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata należeć będzie: - utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi klientami firmy, zapewniających utrzymanie dobrych relacji handlowych, - pozyskiwanie nowych klientów, - tworzenie ofert handlowych, - prowadzenie spotkań, prezentacji i rozmów handlowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, dwuletnie doświadczenie w branży, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, systematyczność, terminowość.

Oferujemy

Możliwość rozwoju, satysfakcjonujące wynagrodzenie, pracę w młodym, kreatywnym zespole.