RYMIPOL Sp. z o. o. działa na rynku nieruchomości od 2008 r. i specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Mając status generalnego wykonawcy realizuje inwestycję w sektorach budownictwa kubaturowego i przemysłowego. Firma zajmuje zarówno wykonywaniem stanów surowych obiektów, jak i pracami wykończeniowymi pod klucz.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Możliwość rozwoju zawodowego Oferujemy szeroki zakres szkoleń i programów rozwojowych, które pozwalają pracownikom na zdobycie nowych umiejętności oraz awans w hierarchii firmy. Regularne warsztaty, certyfikaty oraz możliwość zdobywania doświadczenia w różnorodnych projektach sprawia, że każdy pracownik ma szansę na rozwój kariery.

Stabilność i bezpieczeństwo Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym, zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy. Oferujemy umowy o pracę, a także korzystne benefity, takie rozbudowane ubezpieczenie na życie czy program wsparcia dla pracowników.

Innowacyjność i nowoczesne technologie Inwestujemy w nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania budowlane. Pracownicy mają okazję pracować z najnowszymi narzędziami i materiałami, co nie tylko podnosi jakość wykonanych projektów, ale też sprawia, że praca staje się bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

JAK SIĘ U NAS PRACUJĘ?

W naszej firmie stawiamy na:- przyjazną atmosferę i zgrany zespół- możliwość zdobywania cennych umiejętności i awansu w ramach struktury firmy- innowacyjne projektu, które kształtują przyszłość branży budowlanej

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Aktualne oferty pracy

  • Zbrojarz / Cieśla

    Rymipol Sp. z o. o.   Gdańsk, Długa Grobla    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   8 000 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Twój zakres obowiązków: przygotowanie i montaż zbrojenia zgodnie z rysunkami technicznymi; wykonywanie szalunków dla konstrukcji betonowych; tworzenie i instalacja form do betonowania; cięcie, gięcie i łączenie prętów zbrojeniowych; współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego;
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Rymipol Sp. z o. o.

Kożyczkowo 71

83-333 Chmielno