Prowadzenie przedsiębiorstwa w polskiej rzeczywistości jest wyzwaniem. Mnogość i nieprecyzyjność przepisów, liczne wymogi sprawozdawcze i rachunkowe, rosnące koszty sprawiają, że właściciele, kadra zarządzająca zamiast skupiania się na strategii i wizji, zdecydowanie więcej czasu poświęcają bieżącym, nie mającym wpływu na rozwój przedsiębiorstwa zdarzeniom.

Wieloletnia współpraca z Klientami będącymi firmami rodzinnymi, pozwoliła nam zidentyfikować obszary przedsiębiorstwa, które mają destrukcyjny wpływ na jej funkcjonowanie. Co więcej, są źródłem generowania bezzasadnych kosztów oraz zniekształcają rzeczywiste dane wewnętrzne przedsiębiorstwa.

Efektem niniejszej współpracy w połączeniu z doświadczeniem specjalistów Waccounting zdobywanym w międzynarodowych podmiotach gospodarczych jest opracowanie autorskich usług, które umożliwiają indywidualną adaptację rozwiązań, mających za cel świadome i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami przez właścicieli lub kadrę zarządzającą.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Działu Kadr i Płac

    W ACCOUNTING GROUP sp. z o.o   Olsztyn    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 400 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zadania: Naliczanie płac: Przygotowywanie wynagrodzeń, korzystając z systemu Optima. Rozliczanie obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa, w tym sporządzanie deklaracji ZUS, PIT itp. Administracja i analiza: Kierowanie procesami kadrowymi, tworzenie raportów kadrowo-płacowych....
  • Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

    15 dni
    Opis stanowiska Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych w systemie Optima; Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik; Sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz PIT;...
  • Główna Księgowa / Główny Księgowy

    specjalista mid / senior / ekspert  kontrakt B2B  pełny etat   9 000 - 14 000 zł netto (+VAT)/mies.
    15 dni
    Opis stanowiska kompleksowa obsługa podmiotów - księgi handlowe, KPIR, ryczałt, sporządzanie deklaracji (US, GUS), sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz finansowych, prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych, kontrola dokumentów księgowych pod względem prawnym i formalnym,...

3

W ACCOUNTING GROUP sp. z o.o

Wspólna 62

00-684 Warszawa