Firma JM Engineering to zespół ludzi   posiadających wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, teletechnicznych.Zajmujemy się Generalnym Wykonawstwem i projektowaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych i pożarowych.Zatrudniamy i współpracujemy ze specjalistami w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, sanitarnych  posiadających szeroką wiedzę techniczną oraz technologiczną co pozwala nam na tworzenie koncepcji projektowych, projektów oraz opinii projektowych w wyżej przedstawionych zakresach instalacyjnych.Dzięki tak zbudowanym zasobom jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty oraz wpierać Inwestorów, Generalnych Wykonawców na każdym etapie Inwestycji.Posiadamy koncecję MSWiA, Świadectwo bezpieczeństwa II i III stopnia z dostępen do inforamcji niejawnych o klauzuli tajne, Własną kancelarię tajną.Realizujemy projekty komercyjne, przemysłowe  oraz wojskowe.

Aktualne oferty pracy

  • JM ENGINEERING sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: bezpośredni Nadzór nad i robotami prowadzonego kontraktu; obsługa, analiza dokumentacji technicznej i projektowej w zakresie instalacyjnym; prowadzenie negocjacji z dostawcami; nadzór nad poprawnością gospodarki materiałowej; nadzór nad harmonogramem budowy, umów...

1

JM ENGINEERING sp. z o.o.

Aleja gen. Władysława Sikorskiego 18/10

02-758 Warszawa