Firma El-Grześ Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług elektroenergetycznych począwszy od projektu po wykonawstwo. Naszą działalność opieramy na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej pracy w branży. Posiadamy rozbudowane zaplecze techniczne, które pozwala nam realizować zarówno małe jaki duże inwestycje.

Aktualne oferty pracy

  • Kierownik Projektu

    El-Grześ Sp. z o.o.   Roszkowo (pow. gdański, gm. Pruszcz Gdański)    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Nadzór nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z kontraktem i dokumentacją; Koordynacja działań podwykonawców; Kontrola kosztów i standardów jakościowych; Przegląd i weryfikacja dokumentacji projektowej; Nadzór nad terminowością i jakością prac; Tworzenie...
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    4 dni
    Opis stanowiska prowadzenie i nadzór nad robotami w zakresie branży elektrycznej na budowie (w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy) koordynowanie prac podwykonawców; kontrola kosztów oraz jakości; weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych...
  • Inżynier Robót Budowlanych

    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Współpraca z Kierownikiem Robót; Kierowanie zespołem; Zarządzanie materiałami i dokumentacją techniczną; Nadzór nad wykonaniem robót elektrycznych; Wykonywanie pomiarów ochronnych; Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Inżynier Budowy

    6 dni
    współpraca z Kierownikiem Robót w realizacji budowy; kierowanie zespołem ludzi; prowadzenie gospodarki materiałowej budowy oraz dokumentacji technicznej; nadzór nad prawidłowym wykonaniem robót elektrycznych na budowie; udział w wykonywaniu pomiarów ochronnych instalacji elektrycznych;...
Zobacz archiwalne oferty pracy

4

EL-GRZEŚ SP. Z O.O.

Roszkowo, ul. Wierzbowa 6

83-000 Pruszcz Gdański