BioEngineering.pl to Spółka, która specjalizuje się w realizacji projektów inżynierskich z zakresu biomedycyny. Nasz zespół składa się ze specjalistów w wielu dziedzinach inżynierii i nauk ścisłych. Staramy się, by nasze działania poprawiały jakość życia ludzi poprzez osiągnięcia nauki i techniki.

Aktualne oferty pracy

Firma Bioengineering.pl Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Specjalista ds. doświadczalnictwa polowego

    A.T Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Zakres obowiązków: Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy biostymulatorami) Organizowanie i koordynowanie przebiegu prac badawczych w sposób...
  • Analityk - Pracownia Zbożowa

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska Rzetelne wykonywanie analiz. Interpretacja i autoryzacja wyników badań. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości. Współpraca z innymi działami produkcji.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Bioengineering.pl Sp. z o.o.

Ożynowa 34

53-009 Wrocław