KRAUS FOLIE jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku folii. Nasza firma jest skupiona na dostarczaniu zaawansowanych technologicznie folii poliolefinowych produkowanych metodą wytłaczania z rozdmuchem, zarówno w technologii 3, 5 oraz 9-warstwowej. Jesteśmy skupieni w szczególności na segmencie szeroko pojętych opakowań, w tym opakowań giętkich, oraz zaawansowanych folii przemysłowych. Nasza fabryka w Kaliszu jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i infrastrukturę. Nasze korzystne położenie w centralnej Polsce, najnowocześniejsza technologia i know-how oraz, doświadczona i profesjonalna kadra pracowników dają nam przede wszystkim europejski ale również globalny zasięg.

Aktualne oferty pracy

  • Pomocnik operatora

    KRAUS FOLIE Sp. z o.o.   Kalisz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Opis stanowiska: pomoc operatorowi przy obsłudze maszyny produkcyjnej o bardzo wysokim poziomie automatyzacji, pakowanie wyrobu gotowego, nadzór nad stanem technicznym linii, postępowanie zgodne z wewnętrznymi procedurami, postępowanie zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ.

1

KRAUS FOLIE Sp. z o.o.

ul. Wojciecha z Brudzewa 44

62-800 Kalisz