Jesteśmy firmą produktową. W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami. Rozwijamy własne oraz integrujemy zewnętrzne rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT: ochrona informacji, uwierzytelnienie i autoryzacja, podpis elektroniczny, kryptografia, biometria, zarządzanie tożsamością, szyfratory, obrączki dla skazanych.

Większość zatrudnionych u nas osób to osoby techniczne. Osoby z dużą wiedzą praktyczną kierują zespołami nadzorując realizację projektów. Osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników oraz współrealizować zadania w niezależnych zespołach projektowych.

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bliska współpraca dlatego stawiamy na małe zespoły i bezpośrednią komunikację z każdym niezależnie od pełnionej funkcji. Mamy płaskąstrukturę, nie mamy dress code’u.

Wspieramylokalne środowiska, akcje dobroczynne i bierzemy aktywny udział w wydarzeniach charytatywnych.

Aktualne oferty pracy

  • Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Jutrzenki 118    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    O projekcie: Spółka Enigma SOI istniej od 30 lat. Przez lata zdobyła zaufanie instytucji publicznych, wojska, samorządów oraz klientów komercyjnych. Pion, który przedstawiamy zajmuje się kluczowym projektem Spółki. Autorskie rozwiązanie umożliwiające odbywanie kary pozbawienia wolności...
  • Technical Sales Engineer

    17 godz.
    Zakres obowiązków: Praca przedsprzedażowa i wsparcie techniczne dla klientów; Wycena i przygotowywanie ofert handlowych; Prezentacje techniczne i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów; Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami;
  • Monter / Serwisant Urządzeń Elektronicznych

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa, Działkowa 115a    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Jeśli posiadasz poniższe umiejętności, czekamy na Ciebie! wykształcenie zawodowe, techniczne (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne) lutowanie na poziomie dobrym elementów THT, SMD 1206 0805, 0603, SO16- weryfikacja umiejętności podczas spotkania rekrutacyjnego; podstawy wiedzy z zakresu...
  • Specjalista ds. Kluczowych Klientów (sprzedaż produktów IT do B2A, B2B)

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Aktywne poszukiwanie nowych klientów. Własny portfel klientów mile widziany; Nawiązywanie, budowanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów ze strategicznymi Klientami; Realizacja założeń budżetowych w oparciu o produkty własne i rozwiązania firm zewnętrznych;...
  • Inżynier ds. Techniczno-Handlowych

    2 dni
    Twoje obowiązki: Wsparcie przedsprzedażowe produktów, analiza techniczna potrzeb klienta; Pomoc w przygotowaniu ofert i wycenie produktów; Prowadzenie prezentacji, adaptacja rozwiązań pod wymagania klientów; Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami i partnerami;
Zobacz archiwalne oferty pracy

5

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Jutrzenki 116

02-230 Warszawa