RESO Europa Service Sp. z o.o. to firma specjalizująca się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych. Największymi naszymi atutami są profesjonalizm, rzetelność, duże doświadczenie, szybkość działania, wysoka jakość oferowanych przez nas usług, precyzyjne i sprawdzone procedury postępowania w likwidacji szkód ubezpieczeniowych, a także nastawienie na sukces. Od 2008 roku RESO Europa Service jest Partnerem Generalnym łotewskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Balcia Insurance SE, które oferuje szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych dla każdej grupy społecznej i zawodowej. O silnej pozycji RESO świadczy ogólnopolski zasięg działalności. Na terenie całego Kraju reprezentuje nas 5 tys. agentów ubezpieczeniowych. Spółka wciąż się rozwija, o czym świadczy zarówno wzrost sprzedaży i tempo zatrudnienia, jak też uzyskane wyróżnienia. Możemy poszczycić się bowiem m. in. „Diamentem Forbesa 2013″, czterokrotnym uznaniem „Superfirmy”, dwukrotnym wyróżnieniem „Gepardy Biznesu” czy certyfikatem „Rzetelnej Firmy”. Jednocząc ze sobą klientów, agentów oraz brokerów, uczyniliśmy naszą markę jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Aktualne oferty pracy

Firma RESO Europa Service Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Kierownik Zespołu Sprzedaży

    Unum Życie TUiR S.A.   Białystok    praca mobilna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B
    23 godz.
    Zadania: rekrutacja do zespołu sprzedażowego; rozwój i szkolenie zespołu; realizacja celów biznesowych; motywowanie, kreowanie dobrej atmosfery pracy.
  • Doradca Ubezpieczeniowy

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.   podlaskie    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu
    23 godz.
    Twój zakres obowiązków: Będziesz aktywnie poszukiwać nowych klientów i oferować im produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia na życie, majątkowe, grupowe). Będziesz przygotowywać oferty ubezpieczeniowe i prowadzić spotkania z klientami. Twoim zadaniem będzie doradzanie klientom jak...
  • Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

    TUiR Allianz Polska S.A.   Białystok    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa agencyjna / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twoje Zadania: Pozyskiwanie klientów: Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi. Indywidualne oferty ubezpieczeniowe: Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb klientów, gwarantujących im najlepszą ochronę....

RESO Europa Service Sp. z o.o.

Innowacyjna 1

16-400 Suwałki