Sklasadoslubu.pl to serwis na którym możesz wybrać komfortową dla Ciebie limuzynę na przyjęcie. Proponujemy sprawdzone modele limuzyn takich jak klasyczny Mercedes W108 S280 z 1969r. Dla nas komfort i wygoda Państwa młodych jest na doskonałym miejscu. Zaufało nam ponad 100 młodych part, których galerie można znaleść na lokalnej stronie internetowej. Dostarczamy swoje usługi w województwie pomorskim, a chętnie przyjdziemy do Ciebie jeżeli zamarzy Ci się podróż naszym luksusowym autem. Dzięki połączeniu klasy, przeszkolonego personelu, atrakcyjnej cenie potrafimy zapewnić wysokie zadowolenie z własnej usługi. Dzięki kooperacji z nami Twoje wesele lub impreza będzie właściwie dobra. Oferujemy także wynajem polskiej limuzyny dla różnych uroczystości takich jak 18stki, rocznice, imprezy okolicznościowe. Nasze usługi świadczymi w takich miasteczkach jak: Bydgoszcz Brusy, Bytów, Czersk Kościerzyna, Człuchów, Miastko, Nakło nad notecią, Piła, Sępolno krajeńskie, Szczecinek, Tuchola, Więcbork - postaw już teraz na specjalną limuzynę na przyjęcie.

Aktualne oferty pracy

Firma S klasą do ślubu - Auto do ślubu nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    8 dni
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...

S klasą do ślubu - Auto do ślubu

Chojnicka 19

89-430 Kamień Krajeński