Sprzątanie to nasza specjalność. Jako profesjonalna firma sprzątająca posiadamy bardzo szeroki wachlarz oferowanych usług, w tym m.in. sprzątanie biur, osiedli mieszkaniowych, restauracji, hoteli, basenów, hal sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Świadczymy usługi solidnie i skutecznie, kładąc duży nacisk na dobry, bezpośredni kontakt z Klientem. Poziom naszych usług jest kształtowany przez oczekiwania naszych Klientów oraz wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. Kadr

    AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI   Warszawa, Wawer, Falenica    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 850 - 7 700 zł brutto/mies.
    12 dni
    Twoje zadania: wprowadzanie danych w programie kadrowo-płacowym; przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych tworzenie kartotek w programie kadrowo-płacowym, generowanie umów, kompletowanie dokumentacji pracowniczej; sporządzanie aneksów do umów o pracę, kontynuacji oraz...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI

ul. Popradzka 13 lok. 22

04-979 Warszawa