G.EN. GAZ ENERGIA S.A. to firma z 20 letnią tradycją i doświadczeniem zdobytym na polskim rynku gazu ziemnego.

Spółka jest największym prywatnym dystrybutorem gazu ziemnego w Polsce działającym w oparciu o koncesję i taryfy zatwierdzone przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

System dystrybucyjny G.EN. obejmuje 60 gmin w 4 województwach (dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie).

Aktualnie, spółka eksploatuje 2473 km sieci gazowych, w tym 190 km gazociągów przesyłowych i 2283 km gazociągów sieci rozdzielczej, oraz 5 stacji regazyfikacji gazu

W 2011 roku spółka G.EN. dostarczyła 22 944 Klientom blisko 106 mln m3 gazu ziemnego pochodzącego przede wszystkim ze złóż krajowych.

Działania spółki skoncentrowane są na ciągłym rozwoju rynku dystrybucji gazu ziemnego poprzez systematyczną rozbudowę sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.

Aktualne oferty pracy

Firma G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Pracownik Ogólnobudowlany

    BBR Polska Sp. z o.o.   wielkopolskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego, organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót,...
  • Przedstawiciel Handlowy

    Bowim S.A.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: nawiązywanie relacji handlowych, nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  • Elektryk

    Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o.   Mosina    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za naprawę, konserwację i rozwój sieci elektrycznej w naszym zakładzie, a także zadba o maszyny produkcyjne. Zakres obowiązków: obsługa i utrzymanie urządzeń zasilających zakład produkcyjny, utrzymanie urządzeń, aparatów i maszyn na...
Zobacz archiwalne oferty pracy

G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.

Dorczyka 1

62-080 Tarnowo Podgórne