Elis Polska

Poznaj Elis Polska

Zapewniamy naszym Klientom możliwość korzystania z wielu produktów na zasadzie wynajmu, eliminując konieczność ich kupowania. Nasze produkty są projektowane i modernizowane w celu zapewnienia najwyższej jakości i trwałości.

W Elis największą siłą są pracownicy. Zwracamy szczególną uwagę na ich dobre samopoczucie, szkolenia i rozwój osobisty. Nasza polityka kadrowa opiera się na czterech filarach: pozyskaniu talentów, zapewnianiu im rozwoju, szkoleniu oraz ich dalszemu rozwijaniu. W Elis dbamy o to, aby każdy pracownik mógł realizować się w Grupie zgodnie ze swoimi umiejętnościami, potrzebami szkoleniowymi i ambicjami. Stawiamy na wzajemny szacunek, zaufanie i zaangażowanie. Oferujemy naszym pracownikom perspektywę kariery w profesjonalnej, międzynarodowej organizacji.

Jak się u nas pracuje?
W Polsce posiadamy 6 nowoczesnych zakładów, centralę i jedno centrum logistyczne, dzięki temu wspieramy naszych klientów na terenie całego kraju. Znajdziesz u nas pracę w obszarze operacyjnym, handlowym, finansowym, logistycznym, IT oraz administracji i obsłudze klienta.

Dzień w firmie:
  • Dbamy o work-life balance pracowników
  • Tworzymy swobodną atmosferę w pracy, mówimy do siebie na “Ty”
  • Partnerstwo w relacjach jest dla nas ważne, prowadzimy politykę otwartych drzwi
  • Zarządzamy przez 4 wartości: Respect, Integrity, Responsibility, Exemplarity
  • Wspieramy pracowników bogatym programem socjalnym (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, owocowe i warzywne poniedziałki, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dobrze wyposażone zaplecze socjalne, dofinansowanie do wakacji, program poleceń pracowników.)
Nasze lokalizacje:
  • Elis Textile Service – Nowy Tuchom k. Gdańska
  • Elis Supply Chain Centre – Rumia
  • Zakład Elis w Żukowie k. Gdańska
  • Zakład Elis w Siemianowicach Śląskich k. Katowic
  • Zakład Elis w Wiązownie k. Warszawy
  • Zakład Elis w Brzegu Dolnym k. Wrocławia
  • Zakład Elis w Tarnowie
  • Zakład Elis w Szamotułach k. Poznania

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. produktu i wsparcia sprzedaży

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Nowy Tuchom, k/Chwaszczyna    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Twoje zadania Jeśli: masz doświadczenie w zarządzaniu produktami zarówno w aspektach technicznych jak i marketingowych oraz lubisz inicjować zmiany i ulepszenia w ofercie produktowej, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, masz lekkie pióro, swobodnie poruszasz się w świecie komunikacji i...
  • Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Jastrzębie-Zdrój    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    9 godz.
    Twoje zadania Układanie odzieży w szafkach u klienta, dbając o estetykę i porządek, Segregowanie odzieży przeznaczonej do prania oraz przygotowanie jej do transportu.

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Rybnik    praca stacjonarna
    9 godz.
    Twoje zadania Układanie odzieży w szafkach u klienta, dbając o estetykę i porządek, Segregowanie odzieży przeznaczonej do prania oraz przygotowanie jej do transportu, Pomiary pracowników, Współpraca z działem obsługi klienta.
  • Przedstawiciel Handlowy / Konsultant ds. Sprzedaży

    Elis Textile Service Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    1 dni
    Twoje zadania Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez profesjonalne doradztwo z zakresu oferty produktowo-usługowej (Segment Urządzeń Higienicznych) Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, Doradzanie klientom w kwestiach serwisu i obsługi posprzedażowej, Przygotowywanie raportów z...
  • Elis Textile Service Sp. z o.o.
    2 dni
    Twoje zadania Administracyjna obsługa spraw związanych ze współpracą z klientami, Aktywne wspieranie Przedstawicieli Handlowych w zakresie administracji, Pomoc w prowadzeniu szkoleń wdrożeniowych dla nowych Przedstawicieli Handlowych, Stała współpraca z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży...
Nowy Tuchom, ul. Gdyńska 112
80-209 Chwaszczyno

Elis Polska Elis Polska Elis Polska Elis Polska