Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej.  Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. rekrutacji i rozwoju

    Abplanalp Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Główne zadania i obowiązki: Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, w tym: Redagowanie oraz publikacja ofert pracy na portalach rekrutacyjnych; Aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem mediów społecznościowych i poszukiwań...
  • Abplanalp Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Region pracy: województwa małopolskie, podkarpackie oraz śląskie (optymalne miejsce zamieszkania kandydatów: Tarnów i okolice) Posiadasz wiedzę techniczną i z powodzeniem przekładasz ją na praktykę? Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne w zespole doświadczonych inżynierów?...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Abplanalp Sp. z o.o.

ul. Kostrzyńska 36

02-979 Warszawa