Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem  działającym w branży usług elektrycznych i energoelektrycznych (Projektowanie, dostawy, montaż oraz uruchomienie urządzeń : Stacje SN/nn, rozdzielnie nn, szafy sterownicze, systemy zasilania gwarantowanego, instalacje obiektowe). Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru asortymentu jak i techniki wykonania instalacji. Wieloletnie doświadczenie branżowe procentuje wysokimi standardami oferowanych usług, co potwierdzają nasi partnerzy biznesowi i klienci.

Aktualne oferty pracy

  • Kierownik robót elektrycznych

    INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O.   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis stanowiska: Opracowywanie ofert i kosztorysów elektrycznych, analiza dokumentacji technicznych – udział w procesie ofertowania; Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców; Specyfikowanie materiałów do zamówień, tworzenie harmonogramów, Nadzór oraz koordynacja robót w zakresie...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

INSTAL ELECTRIC SP. Z O.O.

Jerzmanowskiego 40/10

30-836 Kraków