Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
ZOSTAŃ WŁAŚCICIELEM PLACÓWKI EDUKACYJNEJ

LEADER SCHOOL NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA
dolnośląskie, Miasta już od 12 tyś. mieszkańców
praca stacjonarna
6107 dni temu

Ogłoszenie numer: 37559, z dnia 2007-11-26

Chcecie Państwo mieć własną firmę i szukacie sprawdzonego pomysłu? Oczekujecie Państwo możliwości dynamicznego rozwoju własnej działalności? Największe szanse na długotrwały sukces mają rozwijające się sieci firm. System franchisingowy jest sprawdzoną metodą prowadzenia własnej firmy, z powodzeniem stosowaną w wielu branżach na całym świecie. Leader School to polska firma z wieloletnim doświadczeniem, bardzo dynamicznie rozwijająca się jako sieć franchisingowa w miastach od (już od 12.000 mieszkańców). Działamy zgodnie z zasadami Europejskiego Kodeksu Franchisingu, co gwarantuje wysoką jakość współpracy w sieci i partnerskie relacje. Oferujemy możliwość prowadzenia własnej placówki edukacyjnej (jako własnej, niezależnej firmy) w sieci Leader School. Szukamy ludzi, którzy potrafią pracować z pasją i dlatego stwarzamy Państwu możliwość zostania liderem w branży edukacyjnej na swoim rynku. Chcemy współpracować z osobami aktywnymi, których celem jest nie tylko sukces zawodowy, lecz także kontakt z drugim człowiekiem i rozpoznawanie jego potrzeb. Nasi Partnerzy współtworzą Leader School, zarządzając znaną na polskim rynku marką, wpływają także na życie swojego miasta, stając się osobami zaufania publicznego. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z naszych doświadczeń (know-how) oraz renomy płynącej z nazwy i znaków firmowych, przy jednoczesnym zachowaniu statusu niezależnego przedsiębiorcy. Oferujemy ponadto przygotowanie i stałą pomoc w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa. Dzięki temu wyliczone na podstawie całej historii rozwoju sieci szanse powodzenia przedsięwzięcia przekraczają 95%.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Miasta już od 12 tyś. mieszkańców

Nr Ref.: ZW/07

Opis stanowiska

Jeśli Państwo: Szukacie pewnego pomysłu na biznes i inwestycję, W sposób twórczy rozwiązujecie problemy, Potraficie pracować z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, Nie zadawala Was przeciętny poziom zarobków Chcecie otwarcie wymieniać doświadczenia w ramach sieci, Chcecie prowadzić firmę gwarantującą awans i prestiż społeczny - zapraszamy do współpracy. Wskażemy Państwu, jak wykorzystać Wasz potencjał! www.leaderschool.com.pl ( zakładka WSPÓŁPRACA ) link - http://www.leaderschool.com.pl/lspol/partner.html

Wymagania

patrz wyżej