Najnowsze oferty pracy

  • Zootechnik

    Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej AGRIFARM Sp. z o.o.   Miłostowo, gmina Kwilcz, powiat międzychodzki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    praca na Fermie Trzody Chlewnej w Miłostowie, gmina Kwilcz, powiat międzychodzki,
Zobacz więcej ofert pracy

Zootechnik

Zakłady Mięsne "VIANDO"
kujawsko-pomorskie, Radojewice k. Inowrocławia
praca stacjonarna
3586 dni temu

Gospodarstwo Rolne w Radojewicach k/Inowrocławia posiadające 3000 szt. loch
zatrudni osobę za stanowisko:

Zootechnik

Miejsce pracy: Radojewice k. Inowrocławia

Opis stanowiska:

  • organizacja czasu pracy i nadzór nad pracownikami obsługi zwierzęcej,

  • kontrola stanu zdrowia i kondycji zwierząt,

  • wykonywanie zabiegów profilaktycznych na zwierzętach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – zootechnika, weterynaria, rolnictwo,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność kierowania zespołem ludzi,

  • doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,

  • możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym (niedaleko fermy).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).