Zobacz więcej ofert pracy

zootechnik

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
6242 dni temu

Ogłoszenie numer: 31362, z dnia 2007-07-13

Agro - Sokołów zajmuje się głównie produkcją trzody chlewnej w cyklu zamkniętym.

zootechnik

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Agro - Sokołów poszukuje osoby, która byłaby współodpowiedzialna za produkcję zwierzęcą (trzoda chlewna), za nadzór nad pracownikami. Osoba ubiegająca się na w/w stanowisko powinna posiadać wiedzę teoretyczną na temat produkcji trzody chlewnej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe -predyspozycje kierownicze -dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę -duży stopień samodzielności -znajmość obsługi komputera -teoretyczna znajomość w zakresie nowowczesnej produkcji trzody chlewnej - znajomość żywienia zwierząt

Oferujemy

-możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony -możliwość awansu -zakwaterowanie -atrakcyjne wynagrodzenie