Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Chotyniec
zootechnik, lekarz weterynarii (absolwent na staż)

Agro - Sokołów Sp. z o.o.
Chotyniec
praca stacjonarna
6325 dni temu

Ogłoszenie numer: 27616, z dnia 2007-03-23

Agro - Sokołów zajmuje się głównie produkcją trzody chlewnej.

Miejsce pracy: Chotyniec

Opis stanowiska

Agro - Sokołów poszukuje lekarza weterynarii lub absolwenta na staż z mozliwością zatrudnienia na stałe oraz zootechnika.

Wymagania

-wykształcenie wyższe weterynaryjne lub zootechniczne -znajomość obsługi komputera -dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę -wiek do 30 lat -duży stopień samodzielności

Oferujemy

-zakwaterowanie w miejscu pracy -pracę stałą -atrakcyjne wynagrodzenie