Zmywacz naczyń

A&A Partners sp. z o.o.
Warszawa, Ochota
6 000 - 8 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie
praca stacjonarna
3 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Zadania:

-zmywanie naczyń

-utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

-punktualność

-brak nałogów

-mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

-terminowe wypłaty

-premie świąteczne

-pracę w miłym towarzystwie

-praca w godzinach 10-23, grafik dostosowany indywidualnie z szefem kuchni i między pracownikami

SZUKAMY TEŻ OSOBY DO PRACY NA WEEKENDY W CENTRUM W GODZINACH 9-17

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Nasza firma zajmuje się udostępnianiem pracowników do warszawskich hoteli.